www.BCEikenlo.be - Forum http://www.bceikenlo.be/forum/ |
|
Beginuren Tornooien http://www.bceikenlo.be/forum/viewtopic.php?f=4&t=33 |
Pagina 2 van 3 |
Auteur: | Racekonijn [ ma okt 16, 2006 3:03 pm ] |
Berichttitel: | Drive |
Tornooi Drive 21 en 22 oktober 2006 Code: 1 De Baets Geert B1 Eikenlo BC ZA 10.30
2 De Vrieze Sofie C1 Eikenlo BC ZA 12.30 |
Auteur: | Racekonijn [ vr okt 27, 2006 2:18 pm ] |
Berichttitel: | Provinciale kampioenschappen 4 en 5 November |
Provinciale kampioenschappen 4 en 5 November Code: De Baets Geert Zaterdag 11u30
De Roo Katleen Zaterdag 13u25 Devooght Stijn Zaterdag 16u00 Recollecte Kevin Zaterdag 17u20 Recollecte Kim Zaterdag 21u50 Van Driessche Franky Zaterdag 17u20 Verleye Vera Zaterdag 16u40 |
Auteur: | Racekonijn [ di okt 31, 2006 1:28 pm ] |
Berichttitel: | Re: Provinciale kampioenschappen 4 en 5 November |
Racekonijn schreef: Provinciale kampioenschappen 4 en 5 November Code: De Baets Geert Zaterdag 11u30 De Roo Katleen Zaterdag 13u25 Devooght Stijn Zaterdag 16u00 Recollecte Kevin Zaterdag 17u20 Recollecte Kim Zaterdag 21u50 Van Driessche Franky Zaterdag 17u20 Verleye Vera Zaterdag 16u40 Het uur is gewijzigd voor Kim Recollecte: Code: Recollecte Kim Zaterdag 21u20
|
Auteur: | Racekonijn [ za nov 18, 2006 8:29 pm ] |
Berichttitel: | The flying shuttles Zaffelare (25-26 November 2006) |
Starturen The flying shuttles Zaffelare (25-26 November 2006) Code: De Baets Geert Zaterdag 09u45 B1
Recollecte Kim Zaterdag 09u30 B1 Devooght Stijn Zaterdag 16u20 C1 Verleye Vera Zondag 12u50 C2 |
Auteur: | Racekonijn [ vr dec 15, 2006 9:54 am ] |
Berichttitel: | Tornooi Torhout 23 en 24 December |
Tornooi Torhout 23 en 24 December Code: DE_BAETS GEERT 43496 HE B1,HD B1,GD B1 za 11:30
RECOLLECTE KIM 37470 GD B1, , zo 09:30 |
Auteur: | Racekonijn [ vr dec 22, 2006 2:52 pm ] |
Berichttitel: | Tornooi van Gullegem op 30 en 31 December |
Tornooi van Gullegem op 30 en 31 December Code: De Baets Geert 43496 Eikenlo BC 10.15
Recollecte Kim 37470 Eikenlo BC 13.00 |
Auteur: | Racekonijn [ ma maart 05, 2007 11:00 am ] |
Berichttitel: | Tornooi van Wetteren op 10 en 11 Maart |
Tornooi van Wetteren op 10 en 11 Maart Code: Piers Jeffrey D 12:15u
Van Haele Nick D 12:15u De Baets Geert B1 11:40u Devooght Stijn C1 12:15u Recollecte Kevin D 9:00u Recollecte Kim B1 15:30u Verleye Vera C2 Zo 11:20u |
Auteur: | Racekonijn [ di apr 03, 2007 11:50 am ] |
Berichttitel: | Tornooi Oudegem |
Tornooi Oudegem 7-8 april 2007: Code: De Baets Geert 13:00
Recollecte Kim 13:00 |
Auteur: | Racekonijn [ di apr 10, 2007 11:55 am ] |
Berichttitel: | Tornooi Danlie 14-15 April |
Tornooi Danlie 14-15 April 2007: Code: De Baets Geert B1 13u25
De Roo Katleen D 10u10 De Vrieze Joeri D 15u00 Recollecte Kevin D 9u35 Recollecte Kim B1 16u05 |
Auteur: | Racekonijn [ vr apr 20, 2007 1:32 pm ] |
Berichttitel: | Tornooi Lokeren 28-29 April 2007: |
Tornooi Lokeren 28-29 April 2007: Code: De Baets Geert B1 Za 14u10
De Roo Katleen D Za 18u55 Rogghé Guido C1 Za 17u20 Devooghte Stijn C1 Za 17u20 Recollecte Kim B1 Za 19u30 |
Auteur: | Racekonijn [ ma apr 30, 2007 11:57 am ] |
Berichttitel: | Tornooi 4Ghent 5 Mei 2007 |
Tornooi 4Ghent 5 Mei 2007 Code: De Baets Geert 9:00u
Recollecte Kim 16:00u Devooght Stijn 9:00u Bockaert Nick 9:00u Verleye Vera 11:00u De Roo Katleen 11:00u Reserves: Piers Jeffrey Van Haele Nick |
Auteur: | Racekonijn [ ma mei 07, 2007 9:51 am ] |
Berichttitel: | Tornooi Dilbeek 12 & 13 Mei 2007 |
Tornooi Dilbeek 12 & 13 Mei 2007 Code: De Baets Geert 15:00u
Recollecte Kim Zo 13:10u |
Auteur: | Racekonijn [ ma sep 10, 2007 10:19 am ] |
Berichttitel: | |
Tornooi Oostende 15-16 September 2007 Code: De Baets Geert zaterdag 9u00
Recollecte Kim zaterdag 17u20 |
Auteur: | Racekonijn [ di sep 18, 2007 9:10 am ] |
Berichttitel: | |
Tornooi Pluimplukkers 22 en 23 september 2007 Code: De Baets Geert 11u55
Recollecte Kim Zo 13u30 Recollecte Kevin 09u25 Van Holle Tommy 09u25 |
Auteur: | Racekonijn [ ma sep 24, 2007 9:53 am ] |
Berichttitel: | |
Tornooi Tielt 29 en 30 september 2007 Code: Baudts Philippe HDD 12:45
De Baets Geert HEB1 12:20 HDB1 14:25 GDB1 Zondag 10:40 De Roo Katleen DDC2 13:10 GDC2 Zondag 10:15 De Vrieze Joeri HED 9:50 HDD 12:45 Recollecte Christiaan HDC1 13:35 Recollecte Kevin HEC2 9:25 HDC1 13:35 GDC2 Zondag 10:15 Recollecte Kim GDB1 Zondag 10:40 |
Pagina 2 van 3 | Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ] |
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |